Objemová trvalá

Headlines zaručují více objemu po dobu 6-8 týdnů (vytvrzují strukturu vlasů a dodávají jim nebývalý objem) a také maximální pružnost (díky pečujícím polymerům) a připraví vlasy pro kreativní styling – pro každou příležitost můžete mít jiný účes. O Headlines požádejte kadeřníka, který vybere variantu vhodnou právě pro váš typ vlasů. Ať již jsou normální, barvené, silné či melírované, tato úprava se hodí na všechny druhy kštice do maximální délky 20cm.

Celá procedura Headlines nezabere kadeřníkovi více než 45 minut. Široké prameny se natočí na papiloty nebo speciální natáčky Wella Creative Shapers, poté se na vlasy aplikuje zvolený typ Headlines Texxture Fluid, po určené době působení se Fluid opláchne a na vlasy je nanesena Headlines ustalovací emulze. Po stanovené době působení se emulze také opláchne a vlasy je možno dále tvarovat podle přání zákazníka, takže buď použít difuzér – pro vlnitý efekt - nebo vyfoukat kartáčem a fénem do hladkého a velmi objemného účesu. Díky použití papilotů či natáček lze vlasům dodat tvar jemných vln, které zajistí více pružnosti a objemu celého účesu (čím větší papiloty, tím vzdušnější bude výsledný efekt zvlnění).

Největší výhodou Headlines je možnost tvarovat vlasy libovolně – buď do vlnitého účesu pomocí difuzéru nebo do objemného a hladkého účesu pomocí kulatého kartáče a fénu. Účes perfektně drží v požadovaném tvaru.

Cena od 550 do 750Kč